JAKI PROGRAM DO PROJEKTOWANIA MEBLI WYBRAĆ?

Bogate biblioteki modeli 3D, profesjonalny silnik renderujący, rozbudowane funkcje i narzędzia oraz możliwość importu w różnych formatach to tylko niektóre elementy, które powinien zawierać wyspecjalizowany program. Projektant styka się z wieloma ofertami narzędzi, umożliwiających projektowanie szafek meblowych, jednak wybór najbardziej jakościowego to duże wyzwanie.

W aranżacji salonu, kuchni bądź łazienki elementarną rolę odgrywa umeblowanie, które powinno być estetyczne, funkcjonalne oraz tożsame ze stylem mieszkania. Jaki program do projektowania mebli wybrać, by spełnić te wszystkie wymagania? Jednym z najbardziej profesjonalnych narzędzi jest KD Max, charakteryzujący się intuicyjnością i wieloma niestandardowymi funkcjami.

Projektowanie szafek meblowych w KD Max pozwala na tworzenie mebli z pojedynczych paneli, również takich o nieszablonowych kształtach, a także ich szybką modyfikację. Dzięki temu można wypracować wiele rodzajów mebli do różnych pomieszczeń. Użytkownicy mają ponadto możliwość skorzystania z gotowych modeli korpusów.

Inteligentny system wykrywania kolizji umożliwia rzetelne dopasowanie oraz rozmieszczenie szafek meblowych w każdym pomieszczeniu. Po skończeniu projektu program pozwala na szybką weryfikację, czy poszczególne elementy wyposażenia nie kolidują ze sobą.

Programy do wizualizacji mebli a KD Max

Projektowanie szafek to fundamentalny etap pracy, ale realistyczna prezentacja projektu może wpłynąć na decyzję klienta. Programy do wizualizacji mebli zapewniają dokładne zobrazowanie, jak będzie wyglądał konkretny mebel, a także uwzględnią jego wszystkie detale. Inwestor będzie mógł również zweryfikować, jak obiekt będzie prezentował się w poszczególnym miejscu we wnętrzu.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki program do projektowania mebli wybrać – KD Max to rozwiązanie, które usatysfakcjonuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych projektantów. Projektowanie szafek meblowych będzie szybkie i nieskomplikowane, a dodatkowe programy do wizualizacji mebli będą całkowicie zbędne, ponieważ KD Max posiada również tę znaczącą funkcję.

Dodatkowo decydując się na kupno programu, możesz skorzystać z wygodnych rat 0% na okres 3, 5, 6 lub 10 miesięcy. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z rozłożeniem płatności!

Pobierz tutaj wersję demo https://www.kdmax.pl/pobierz-demo/

Zobacz inne

drukarka 3d cadxpert laboratoria przyszłości

Drukarka 3D w każdej szkole. Trwa nabór do programu Laboratoria Przyszłości

agh lab makerbot

Laboratorium 16 drukarek 3D MakerBot na Wydziale Zarządzania AGH

IronCAD vs. tradycyjne oprogramowanie CAD – Dlaczego użytkownicy wybierają IRONCAD

form 3 design 2

Dowiedz się, jak wygląda obsługa drukarki 3D w technologii SLA/LFS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *